Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

REGULAMIN
WPROWADZENIE

Korzystając ze strony Office, akceptujesz naszą politykę prywatności Ogólne Warunki Umowy i. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu od czasu do czasu i radzimy zapoznać się z nimi za każdym razem, gdy z niej korzystają. Musisz mieć ukończone 18 lat, aby kupić towary z tej strony. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, można korzystać z tej strony tylko z udziałem jednego z rodziców lub opiekuna.
GWARANCJA

Każdy klient, kupując towary w Internecie będą miały 14 dni od daty dostawy na anulowanie element. Klienci będą mieli dodatkowe 14 dni od tego momentu wracać rzecz niezużytych powrotem do biura. Po powrocie należy pamiętać swój zamiar dochodzić swoich praw wynikających z umowy konsumenckie regulaminu. Standardowe koszty przesyłki zostaną zwrócone, jeśli BIURO są informowane o swoim zamiarze zwrotu w ciągu 14 dni od daty dostawy, a następnie odesłać do Urzędu w terminie kolejnych 14 dni od tego momentu.
DOSTAWA

Będziemy zawsze wszelkich starań, aby mieć swój porządek z wami na określonej daty / godziny. Jednak mogą pojawić się nieprzewidziane okoliczności, które są poza obszarem kontroli Urzędu, kurierem, lub obu, które mogą spowodować opóźnienia. Chociaż zrobimy wszystko, aby temu zapobiec, nie zawsze może być możliwe. Mając to na uwadze wszelkie terminy dostaw należy traktować jako wskazówkę, a nie gwarancję terminu dostawy. Dołożymy kontakt z Państwem tak szybko jak jesteśmy świadomi żadnych opóźnień do zamówienia.

Jeśli pojawi się element, który jest uszkodzony lub wadliwy, będziemy albo wymieni towar bezpłatnie lub zwrotu wam cenę towaru zgodnie z wymaganiami. Proszę zwrócić towar do nas z dowodem zakupu.
POLITYKA POWROTY

Możesz wybrać, aby powrócić żadnych przedmiotów zakupionych w Internecie na adres poniżej lub dowolnym sklepie, sprzęt biurowy (z wyjątkiem koncesji). Nie zapomnij wysłać lub przynieść faktur razem.

Proszę zanotować: Można powrócić dowolny element do wymiany lub zwrotu w ciągu 28 dni, jeśli nie jesteś w pełni zadowolony z niego. Wracać rzeczy muszą być zwrócone do nas niezużytych iw oryginalnym stanie otrzymaniu go od nas i towarzyszy mu faktury. Będziemy zakładać, zamówienie zostanie anulowane, a my zwrócimy pełną kwotę do Ciebie lub daje wymianę w razie potrzeby. Jeśli wolisz towarów zastępczych, Urząd może zapewnić dostawy do was; ta stanowi odrębną umowę między użytkownikiem i biurowych. Zalecamy, aby wysłać swoje buty z powrotem za pomocą nagranego poczta usługa i uzyskać dowód nadania przesyłki jak nie możemy ponosić odpowiedzialności za jakiekolwiek utracone towary w tranzycie do nas. Te elementy są Twoim obowiązkiem, aż dotrą do naszego magazynu lub dostawcą. Zapewni to, że otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, nawet jeśli towar jest zagubiona w poście. Proszę nie zapominać, aby zakończyć powraca formę i szczegóły dotyczące zwrotu lub wymiany jest potrzebna. Gdy towar przyjmowane są z powrotem w magazynie będzie wystawiony wymiany lub zwrotu. Możemy jedynie zwrócić kartę pierwotnie przeznaczone na zapłatę. Proszę nam powiedzieć, dlaczego wracasz swój przedmiot (y), aby pomóc nam udoskonalić nasze usługi i towary w przyszłości. Staramy się przetworzyć pocztowych powrotne REFUNDACJE / wymiany jak najszybciej, ale proszę pozwolić 10 dni roboczych mają być zaksięgowane na koncie.Będziemy zwróci opłatę za dostawę towarów na niechcianych gdzie powiadomić nas, innych niż telefonicznie w ciągu 14 dni od otrzymania zamiarze odstąpienia. Jeśli otrzyma powiadomienie później niż 14 dni po otrzymaniu Pokochasz zwrócimy koszty przesyłki tylko wtedy, gdy towar jest uszkodzony, wadliwy lub nieprawidłowe. Na zwróconych towarów zwrócimy kwotę zapłaconą.

Ewentualnie, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić buty można je podjąć, wraz z fakturą, w każdym sklepie sprzęt biurowy (z wyjątkiem koncesji), gdzie będziemy szczęśliwi akceptować towary. Należy pamiętać, że zwrot nie będą przetwarzane w sklepie, jak Twoje dane zostaną przekazane do odpowiedniego działu. Proces ten może trwać do 8-10 dni roboczych.
Urząd Girl & BIURO JUNIOR

Girl Office i Office Junior są obszary naszej strony, które zawierają produkty aż do Wielkiej Brytanii 5,5 i które są zaprojektowane jako odpowiednie dla dzieci i młodych dorosłych. Te odcinki stronie można uzyskać na kilka sposobów; bezpośrednio za pomocą linku "Dziecięcy w górnej części każdej strony, lub za pośrednictwem biura lub biura młodszych dziewczyn na linki po lewej stronie strony po wpisaniu 'Hers" kategorię. Jeśli zakupy sekcję 'jej' na stronie, po wybraniu produktu i wielkości, które uważamy za korzystne dla dzieci i młodzieży, widać aktualizacja logo na stronie, aby wskazać, że wybrany rozmiar jest dziewczyna biurowy lub biuro Junior produktu.
Przyjmowania Zleceń ZAMÓWIENIA I

Wyślemy Ci e-mail z potwierdzeniem w ciągu 24 godzin od zamówienia są umieszczone w celu potwierdzenia otrzymania zamówienia. Zamówienia złożone przez Klienta stanowią oferty zakupu i zostanie zaakceptowana przez nas, w zależności od dostępności zasobów. Po otrzymaniu e-maila z potwierdzeniem, że nie możemy zmienić szczegóły zamówienia (produkt, ilościlub adres dostawy). Upewnij się że przeczytałeś wszystkie swoje dane przed zakończyć transakcję.

Występuje opóźnienie między momentem złożenia zamówienia oraz czas, gdy zamówienie zostało przyjęte i wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia nie jest gwarancją dostępności zapasów. Przy okazji pozycja Zdjęcie w odniesieniu do poszczególnych elementów mogą ulec zmianie. Jeśli element nie jest w stanie w czasie realizacji zamówienia, niech będzie wiadomo, jak wkrótce po złożeniu zamówienia, jak to możliwe i nie będzie pobierana za wyczerpania elementu (-ów) papierów wartościowych.

Umowa dotyczy sprzedaży towarów zostanie utworzone, gdy wyślemy potwierdzenie e-mail do Ciebie, że już wysłał towar do Ciebie na adres podany nam. Akceptacja będzie zakończona w momencie otrzymania tej wiadomości do Ciebie. Wszelkie produkty w tej samej kolejności, które nie zostały potwierdzone w potwierdzeniu nie tworzą część tej umowy. W momencie wysłania karty zostanie pobrana za przedmioty, które zostały wysłane. Jeśli zamówienie zostało już wysłane, nie możemy już anulować ale można go zwrócić w ciągu 28 dni od daty zakupu. Proszę spojrzeć na naszą politykę, powraca Informacje na temat zwrotu towaru do nas.
WIELKOŚĆ OGRANICZENIA i luzem ZAKUPU

Wybrane produkty są ograniczone do jednego zakupu (para) na klienta. Jest to jasno określone w opisie produktu.

Wszelkie klienci umieszczenie więcej niż jednego zlecenia lub złożenia zamówienia na więcej niż jednej jednostki tych zastrzeżonych produktów będzie miał ich zlecenia anulowane. Powinniśmy podejrzewać, klienci kupują rzeczy luzem, a nie do użytku osobistego, zlecenia te mogą zostać anulowane. BIURO mają prawo do anulowania wszelkich przedmiotów, ich zdaniem są nabywane odsprzedać lub hurtowego. O stronie internetowej Urzędu
PRAWA WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ

Wszelkie materiały, w tym zdjęć, ilustracji, rysunków, układ serwisu, zdjęcia, scenariusz i innego tekstu lub skryptu, które są częścią tej strony wraz ze wszystkimi kompilacji oprogramowania, leżących u podstaw kodu źródłowego i oprogramowania na stronie są chronione prawem autorskim, znaku towarowego, wzoru prawo i / lub innych praw własności intelektualnej na całym świecie i są kontrolowane przez lub na licencji Office. Jakiekolwiek korzystanie z tej strony internetowej lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie go w części lub w całości, inne niż na swoim własnym prawem, osobistego, niekomercyjnego użytku jest zabronione bez uprzedniej zgody Urzędu. Użytkownik nie może reprodukować, publikować, przesyłać, publicznie wykonywać, rozprowadzać, przedstawiać, modyfikowania, adaptowania, bundle, zmieniać, tworzyć dzieł pochodnych na miejscu, nie sprzedaje ani nie uczestniczą w sprzedaży lub wykorzystania w inny sposób, każdy z zawartością, lokacji lub wszelkie związane z nimi oprogramowanie w całości lub w części bez naszej wyraźnej pisemnej zgody.
DOKŁADNOŚĆ TREŚCI

W zakresie dozwolonym przez prawo, urząd nie udziela żadnych gwarancji w odniesieniu do strony internetowej, w szczególności ograniczeń, wszelkie gwarancje dotyczące dokładności opisów i ilustracji elementów na stronie.

Podjęliśmy wszelkie środki ostrożności w celu zapewnienia, że ​​informacje zawarte w tej witrynie są dokładne; w szczególności, że podane ceny są aktualne w momencie publikacji i że wszystkie elementy zostały rzetelnie opisane. Choć wszystkie rozsądne wysiłki zostały podjęte w celu wyświetlania elementów kolory dokładnie, nie możemy zagwarantować, że obraz na monitorze będzie dokładnie odzwierciedlać.

Wszystkie rozmiary i pomiary są przybliżone; Jednak my dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić, że są tak dokładne, jak to możliwe. O ile nie zaznaczono inaczej, podane są rozmiary rozmiary UK. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w dowolnym czasie dowolnego o szczegółach elementów na stronie, w tym cen, kolorach i rozmiarach.

Ceny są takie, jak określono na stronie internetowej i zawierają podatek VAT w dotychczasowym tempie, gdzie właściwe, ale z wyłączeniem opłat za dostawę. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen w dowolnym momencie.

Jeśli odkryjemy błąd w cenie lub opisie przedmiotu zostały zamówione (to się zdarza!), Możemy anulować zamówienia w dowolnym momencie, aż do punktu, możemy wysłać element (y) do Ciebie. Skontaktujemy się z Tobą, gdzie stajemy się świadomi błędu i zapyta, czy chcesz kontynuować z zamówieniem na odpowiedniej cenie lub anulować. Jeśli robimy anulować zamówienie otrzymasz pełny zwrot wszelkich opłat zapłaconych z góry. Stale aktualizujemy naszą sklepu internetowego. Od czasu do czasu nasze sklepy mogą uruchomić specjalne promocje lokalnych (które mogą nie być dostępne na naszej stronie internetowej) lub możemy zaoferować specjalne promocje online, które nie są dostępne w sklepach detalicznych. Z tych powodów można czasem zauważyć, że produkty na naszej stronie internetowej są wyceniane inaczej jak w naszych sklepach. Niektóre promocje strony mogą nie być dostępne dla klientów w poszczególnych krajach. Dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać naszą stronę na bieżąco, ale nie może zagwarantować, że strona i jej zawartość są całkowicie wolne od błędów technicznych, wirusy lub cokolwiek innego, co może mieć szkodliwy wpływ na komputerze lub w dowolnej technologii. Korzystając z serwisu, użytkownik potwierdza, że ​​ponosi pełnąodpowiedzialność za wszystkie koszty związane z wszelkimi niezbędnymi naprawie wszelkiego sprzętu używanego w związku z strony Urzędu. Oczywiście, stwierdzenie to nie wpływa na ustawowe prawa klienta. OGRANICZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

W zakresie dozwolonym przez prawo, biuro nie ponosi żadnej odpowiedzialności do ciebie umowy, czynu niedozwolonego (w tym zaniedbania) lub w inny sposób za szkody (w tym utracone korzyści), koszty lub szkody (czy pośrednie, albo w inny sposób) poniesione w wyniku z korzystania ze strony internetowej lub z wykorzystaniem informacji przekazywanych za pośrednictwem strony internetowej, nawet jeśli zdajemy sobie sprawę z możliwości wystąpienia takich strat. Dodatkowo, nie będzie również odpowiadać za naruszenie tych warunków lub niewykonania jeśli opóźnienie lub uszkodzenie wynika z przyczyn poza naszą kontrolą.

Całkowita odpowiedzialność Urzędu za jakiekolwiek roszczenia wynikające w jakikolwiek sposób nie może przekroczyć cenę zapłaconą za towary dostarczone przez urząd do klienta wraz z wszelkimi kosztami poniesionymi pocztowych. My jednak nie wyklucza ani nie ogranicza naszej odpowiedzialności z tytułu śmierci lub uszkodzenia ciała spowodowane przez nasze zaniedbania lub oszustwa lub nieprawdziwych.
OCHRONA KONTA

Musisz korzystać z serwisu wyłącznie w celach zgodnych z prawem. Rejestrując się u nas masz sprawę, że jesteś odpowiedzialny za wszystkie wykonane dostępu do witryny przy użyciu dziennik w szczegóły, które dostarczają nam. Twoim zadaniem jest, aby upewnić się, że wszystkie informacje w odniesieniu do swojego konta są poufne. Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty lub szkody w wyniku nie zachowując wszelkie informacje poufne.
KOMUNIKATY ZASTRZEŻENIE

Nie musisz wysyłać żadnych wiadomości na stronie, które są zniesławiające, obraźliwe, groźne, obraźliwe, nieprzyzwoite, rasistowskie, lub mogących powodować uciążliwości, przestępstwa lub zakłopotanie, uszkodzenia lub niedogodności dla obu nas lub naszych klientów, lub są w inny sposób naganne lub niezgodne z prawem. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia zlecenia można umieścić i usunąć wszelkie takie komentarze umieszczane przez Ciebie.
ZAWIESZENIE SITE

Zastrzegamy sobie prawo do zawieszenia korzystania z witryny w każdej chwili przeprowadzić niezbędną konserwację, zmień dane i usunięcia wszelkich niedokładnych lub nieautoryzowanego materiału, a także zaprzestać korzystania ze strony internetowej w przypadku naruszenia któregokolwiek z tych warunków. Biuro będzie również wszelkich starań, aby umożliwić niezakłócony dostęp do serwisu 24 godzin dziennie, ale dostęp może być zawieszone lub ograniczone lub zakończone w dowolnym momencie. MAGAZYN BIURO I INNE MATERIAŁY Direct Mail Wszystkie ceny są aktualne w chwili oddania do druku, a Urząd nie jest zobowiązany do honorowania błędy w druku, które mogły wystąpić. Wszystkie konkursy i akcje promocyjne mogą ulec zmianie w dowolnym czasie, proszę odnieść się do ich warunków.

Back
Copyright © 2017 www.remat2015.pl. All Rights Reserved.
Popularne buty hurtowych,Rabat Buty sprzedaży,markowe buty online